22-годишен мъж е настанен в болница с 50% изгаряния след тежък

...
22-годишен мъж е настанен в болница с 50% изгаряния след тежък
Коментари Харесай

Младеж е с 50% изгаряния след токов удар в Монтана

22-годишен мъж е настанен в болница с 50% изгаряния след тежък случай по време на лов на риба край река Огоста в Монтана. Пострадалият е от село Долно Белотинци, оповестиха локални медии. 

Инцидентът е станал през вчерашния ден в региона на някогашния полигон в квартал " Огоста “. 

Пострадалият е превозен незабавно до болничното заведение в Монтана. По случая към този момент са разпитани очевидци. 

От полицията оповестяват, че е формирано досъдебно произвеждане за изясняване на всички условия към случая.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР